بسته بندی اثاثیه منزل + قیمت بسته بندی وسایل و لوازم منزل

بسته بندی اثاثیه منزل + قیمت بسته بندی وسایل و لوازم منزل

این کارتن ها کوچک هستند و دوتای آنها برای کاملا پوشاندن و کاور کردن صندلی، مناسب هستند. حالا اید این لایه های محافظ دور صندلی را در ابعاد صندلی برس داده آن را چک کنید و فبکس کنید. تمام شکاف ها را درزگیری کنید و روی کارتن بسته بندی، یادداشتی به منظور مشخص کردن جلوی صندلی، بگذارید. میتوانید از لایه ها یا نایلون های حبابدار جهت جلوگیری از آسیب و خراشیدگی استفاده کنید. (اگر بود باید از آن قسمت بیشتر محافظت شود) سپس یک کف محافظ با کارتن آماده میکنیم. تابلو و یا نقاشی را با فوم یا یک لایه محافظ بسته بندی کرده و محکم چسب کاری میکنیم و سپس درون کارتن قرار میدهیم.

  • همسفربار یکی از قدیمی ترین شرکت های باربری کرج و تهران، شرایطی را برای شما فراهم آورده است که اثاثیه منزلتان را با بهترین لوازم و تجهیزات بسته بندی نموده و در کمال صحت و سلامت، به آسانی به محل مورد نظر باربری کنید.
  • اثاث قدیمی و جاسازی آن در منزل جدید را افراد خانواده بهتر از هر کس دیگری می توانند انجام دهند، اما مرحله وسط یعنی انتقال بار و بسته بندی از منزل قدیمی و استقرار آن در منزل نو کار هر کسی نیست.
  • برخی با استفاده از چند ملحفه یک بقچه درست می‌کنند که نقش همان کاور را بازی می‌کند.
  • علاوه بر این، نظم ایجادشده در بسته بندی وسایل و کارتن حامل لوازم منزل در چیدمان ساده خانه پس از جابه‌جایی هم اثر مطلوب دارد.
  • ضمنا در قسمت داخلی لیوان ها را با فوم یا پارچه پر کنید و به صورت صاف در جعبه قرار دهید و مابین آن ها را با کارتن جدا کننده پر کنید تا هیچگونه برخوردی با هم نداشته باشند.

شما می‌توانید این قبیل جعبه‌ها را از فروشگاه‌هایی مانند سوپرمارکت‌ها به مبلغ اندک خریداری کنید. برخی از وسایل نیز اگر چه غیر ضروری هستند، اما در زمان‌های خاصی لازم می‌شوند. این وسایل را می‌توان در انبار نگهداری کرد و برای همین آن‌ها را لیست وسایل انبار قرار می‌دهیم.

نظرات کاربران

بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید. حتما درب یخچال و فریزر را با چسب محکم ببندید تا در حین جابجایی باز نشوند. همه قطعات متحرک داخل یخچال/فریزر شامل جا تخم مرغی، قفسه‌ها، جا میوه‌ای و قفسه‌ها را بردارید، یا آنها را با چسب پهن کاغذی خوب محکم کنید. از برترین متخصصین شهرتان رایگان قیمت بگیرید، با آن ها چت کنید و بهترین را انتخاب کنید.

برای جابجا کردن گیتار تان بهتر است آن را به دست کارگر نسپارید و اگر امکان دارد آن را با وسیله شخصیتان ببرید .

چند روز قبل از اسباب کشی تا جایی که می‌توانید غذاهای داخل فریزر را مصرف کنید و خوراکی جدید نخرید. اما اگر در پایان لازم شد غذا های فاسد شدنی را جابجا کنید ، می توانید از جعبه های یونولیتی بهره بجویید یا اگرخوتان یا یکی از آشنایان یخچال متحرک دارند از آنها استفاده کنید . برای جابجایی پیانو نکته اول اینست که کاری 2 یا 3 نفره است و یک نفره انجام نمی شود .

دقت بالا در کار

در اینجا نمونه های بسته بندی اثاثیه را به صورت یک فیلم در آورده ایم که می توانید نمونه بسته بندی های ما را در این فیلم ببینید. قبل از روز اسباب کشی ، سعی کنید وقت خود را برای بسته بندی کردن آثار هنری با ارزش خود مانند تابلوهای نقاشی ، وسایل عتیقه و قدیمی و هر چیز تزئینی دیگری که برای شما ارزش دارد تخصیص دهید. کارهای هنری ، گلدان ها ، قاب ها ، سوغات و مجسمه های کوچک زمان و مراقبت بیشتری را به خود اختصاص می دهند ، علاوه بر این در واقع نیازی به بودن آن ها در طول روزهای اخر در خانه خود ندارید. از ساعت های تاریک پیش از طلوع آفتاب که نیروی بدنی شما زیاد است و پر انرژی می باشد ، استفاده کنید. اول صبح با توجه به سرحال بودن شما انرژی لازم برای مقابله با دشوارترین کارهای بسته بندی را دارید. برای صرفه جویی در وقت خود ، شب قبل غذا را درست کنید تا مجبور نباشید در روز بسته بندی وسایل ، وقت خود را به آشپزی کردن بگذرانید.