حباب : خشکشویی آنلاین تهران تحویل فوری خشکشویی حباب | fanbaz

در این زمان از تمیز و مرتب بودن لباس‌ هایتان، که مطمئنا برای شما بسیار مهم و قابل احترام هستند، لذت می‌ برید. مطمئن باشید لباس های شما برای ما هم ارزشمند هستند و متخصصین ما نیز برای آنها احترام قائلند. در صورت نیاز فوری مشتری به تحویل سفارش خود(اکسپرس)، به میزان 30 درصد به قیمت های اعلام شده افزوده خواهد شد. ما به شما تضمین می‌کنیم که همه این موارد رعایت می‌شوند و لباس یا پارچه شما بهتر از روز اولش به دست شما باز خواهد گشت. از طرفی هم برخی از پارچه‌ها دارای نگین‌کاری، گلدوزی، روبان‌دوزی، منجوق‌دوزی و… هستند و شستن آن‌ها کار آسانی نیست. در عین حال، شستن و اتو کشیدن آن نیز سخت‌تر می‌شود؛ زیرا این تزیینات بسیار ظریف هستند و اگر در شست و شو و اتو کشیدن آن‌ها دقت نشود، ممکن است باز شوند و تزیینات پارچه ناقص شود.

تجهیزات خشکشویی

از آنجایی که خشکشویی توانایی حل کردن بقایای چربی را دارد به طور موثری لکه های قدیمی نفت و روغن را از بین میبرد. به خاطر داشته باشید که درمان با آب روی لکه های روغنی میتواند پارچه را کدر کند. فقط در نظر داشته باشید برای خشکشویی‌های اکسپرس، هزینه پیک بر عهده مشتری می‌باشد. تمامی خدمات درخواستی از خشکشویی تا اتوکشی و خیاطی با دقت و کیفیت انجام می‌شود. در هر ساعتی از شبانه‌روز می توانید سفارش خود را در خشکشویی «من»، به سادگی ثبت کنید. در میان تمام پوشاکی که یک فرد میانسال در طول روز استفاده می‌کند، کفش ها اگر نگویم مهمترین، حداقل یکی از اصلی ترین لوازمی است که هر روزه با آن سر و کار داشته و در وضعیت ظاهری شخص تاثیرگذار است.

خدمات مشابه در تهران

حباب : خشکشویی آنلاین تهران تحویل فوری خشکشویی حباب | fanbaz

در اتوشویی و خشک‌شویی از حلال شیمیایی برای پاکیزه کردن البسه و پارچه‌ها استفاده می‌شود و آب هیچ دخالتی در آن ندارد. در این مقاله به بررسی مزایای استفاده از این خدمات و معرفی بهترین خشک‌شویی آنلاین در تهران می‌پردازیم. این خدمت فرآیندی است که در آن از آب برای شست و شو استفاده نمی شود، بلکه حلال‌های به خصوصی، لک‌ها و آلودگی‌های لباس را از آن خارج می کنند. الیاف لباس به خصوص الیاف ابریشمی، پشمی و نایلونی در مجاورت آب، تغییر شکل داده و لباس را از فرم می اندازند. یکی از بزرگ‌ترین مزایای این خدمت این است که لباس با آب در تماس نیست و باعث افزایش دوام و مدت استفاده از لباس می شود.

همواره بر آن بودیم تا با اتکا به عنایت پروردگار متعال و بهره‌گیری از نیروهای متخصص داخلی خدمتی را به کشور عزیزمان ارائه کنیم. شما می‌توانید از یک هفته تا ۲۴ ساعت قبل، برای روز و ساعت مورد نظرتان سفارش خشکشویی ثبت کنید. شما می تواند از طریق CRM مخصوص دیجی واش تمامی مراحل دریافت ، شستشو و تحویل البسه و سایر منسوجات خود خدمات نظافتی در تهران را پیگیری نمایید.

  • که شما می توانید علاوه بر مراجعه حضوری به این مرکز، به صورت آنلاین نیز از همان خدمات بهره مند شوید.
  • اتوهایی که در این فرایند استفاده می‌شوند بسیار بزرگ و سنگین هستند.
  • اگر خیاط هستید و در هفته لباس‌های زیادی می‌دوزید، استفاده از خدمات خشک‌شویی و اتوشویی آنلاین می‌تواند بهترین راه حل برای صرفه‌جویی در زمان شما باشد.
  • لباسی با پارچه خاص و گران قیمت دارید که کثیف شده و باید شسته شود؟ حتما دقت کنید که اگر برای نظافت آنها از سرویس خشکشویی های معتبر و ممتاز استفاده نکنید، امکان آسیب رسیدن به آنها وجود دارد.