روند و ضوابط طراحی آسانسور لیفت نگار | elitarchgroup

روند و ضوابط طراحی آسانسور لیفت نگار | elitarchgroup

که در این مبحث، تقسیم مدت زمان سفر اسمی به تعداد آسانسورهای موجود در یک ساختمان، مشاوره اجرا انتظار می گویند. در ساختمان های مسکونی این زمان انتظار تا 1 و نیم دقیقه قابل قبول است. عددی که در ساختمان های تجاری و فروشگاهی و همچنین ساختمان های اداری باید به حدود 30 الی 35 ثانیه برسد. ضمن اینکه در حالت ایده آل نیز در این ساختمان ها مدت زمان انتظار برای رسیدن آسانسور 25 ثانیه است. چرا که جمعیت و تعداد مسافرانی که قصد استفاده از آسانسور را در چنین ساختمان ها و محیط هایی دارند، به مراتب بیشتر از یک ساختمان مسکونی می باشد.

  • با توجه به نکات موجود در این بخش برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و دریافت انواع محصولات و مشاوره های لازم، با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.
  • ریل ها به صورت شاخه های پنج متری در بازار ارائه میشوند و توسط پشت بند به هم متصل میشوند و در فواصل مختلف توسط براکت ها به آهنکشی متصل میگرددند.
  • اما، مانند اینترنت یا آب گرم خانه شما، وقتی آسانسور‌ها به درستی کار نمی‌کنند، ما به سرعت اذیت می‌شویم و رفت و آمدمان دچار مشکل می‌شود.
  • در فاصله های استاندارد از کابل ۵×۱۶ mm برای آسانسورهای ۸ و ۱۳ نفره و از کابل ۵×۱۰ mm جهت آسانسورهای ۴و۶ نفره استفاده می گردد.
  • به این ترتیب مهندسان می توانند سریعا اقدام به تغییر رنگ و متریال داخل کابین کنند تا از این سطح اضطراب بکاهند.
  • وظیفه شما این است که سوالات مناسب بپرسید و از اتفاقات بد جلوگیری کنید.

کادر مولفان و مدرسان تخصصی ما حدود 50 نفر بوده و تاکنون بیش از 300 هزار نفر از آموزش های تخصصی تولید شده توسط مهندس یار استفاده نموده اند. زمینه اصلی محصولات آموزشی ما مهندسی برق، الکترونیک، مکانیک و تاسیسات ساختمان است. همانطور که می دانید یکی از مباحث آزمون نظام مهندسی برای رشته مهندسی برق مربوط به آسانسور و پله برقی می باشد. با توجه به اهمیت این موضوع، مدرس این مجموعه قسمتی را به بررسی سوالات آزمون نظام مهندسی آسانسور اختصاص داده اند. حتما به سبک ساختمان اهمیت داده شود تا مدل و مکانیزم آسانسور با ساختمان هماهنگ باشد. توجه به سبک ساختمان، علاوه بر طراحی به متریال کار شده و شیوه اجرا و حتی مکانیزم حرکتی آسانسور نیز باز می‌گردد.

قیمت نصب آسانسور

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان برای محاسبه و اعلام نهایی قیمت آسانسور مورد نظر شما هستند. هنگامی که تصمیم به ادامه سفارش آسانسور گرفتید، مهم است که قبل از امضای قرارداد، آن را به طور کامل بخوانید و درک کنید. یک راه عالی برای انجام این کار این است که یک قرار ملاقات اختصاصی با شرکت آسانسور انتخابی خود بگیرید تا بتوانید هر صفحه را مرور کنید و هر سؤالی دارید بپرسید. شرکت الماس آسانسور با با بیش از 1000 پروژه موفق و طراحی آسانسور در تهران، آماده ارائه مشاوره حرفه‌ای قبل از طراحی آسانسور به مشتریان خود است. معرفی بهترین نرم افزارهای طراحی آسانسورنرم افزار Liftdesigner بهترین و قدرتمندترین برنامه طراحی آسانسور در جهان است که توسط یک شرکت آلمانی تولید شده است. همانطور که می دانید طراحی نقشه آسانسور یکی از اصلی ترین مراحل نصب آسانسور است.

آموزش نصب فتوسل آسانسور

که بر همین اساس سخت گیری های زیادی نیز جهت اجرای دقیق این قوانین و دستورالعمل ها وجود دارد. ضمن اینکه بازرسی ها و ارائه گواهینامه نیز منطبق برهمین شرایط است. در ادامه به برخی از این شرایط و استانداردهای لازم الاجرا می پردازیم. در این مرحله بعد از اینکه عملیات نصب درب و ریل آسانسور به اتمام رسید باید طبق مکانیزم ها و دستورالعمل ها و مشخصات فنی محل نصب ریلها عملیات قالب گذاری آرماتور بندی و بتون ریزی را انجام داد.