فن بیان و آئین سخنوری | آموزشگاه آپادانا تبریز

دوره تخصصی سخنرانی یک دوره کاملا حرفه‌ای است برای افرادی که تصمیم دارند یک سخنران تاثیرگذار و قدرتمند باشند. ما در این نوشته به چیستی فن بیان و اهمیت آن می‌پردازیم و همچنین درباره تکنیک‌های فن بیان صحبت می‌کنیم. اینکه ما بدانیم چه چیزی را در کجا، چه زمانی و به چه شکلی بگوییم نیاز به آگاهی و انجام تمرینات فن بیان دارد. قراره خیلی شیک و اصولی یاد بگیریم که با تغییر بیان و گفتارمون، پرشی بزرگ به سمت موفقیت در ارتباطاتمون داریم. در واقع توانایی سخن گفتن در موقعیت‌های مختلف و اثرگذاری کلام یک هنره. هنری که کمکمون می کنه با شنونده ارتباط موثری بگیریم و بتونیم به هدفمون در اون رابطه نزدیکتر بشیم.

این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات آموزشی(در قالب تیکتینگ)، تصحیح آزمون یا پروژه های دوره و ارائه باز خورد موثر به دانشجو می‌باشد. ما تا انتهای مسیر کنار شما هستیم؛ و اساتید ما پس از اتمام دوره نیز با راهنمایی و مشاوره های خود درکنار شما خواهند بود. این دوره‌ی آموزشی دارای گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه بدون ریسک (بدون قید و شرط) است. در صورت عدم تطابق دوره با سرفصل‌ها، وجه پرداختی شما را بازگشت خواهیم داد. تلفظ صحیح تمام حروف به خصوص حروف بی صدا باعث بالا رفتن وضوح کلام میشود.

اولین نفری باشید که نظر می دهید “دوره عمومی فن بیان و سخنرانی” لغو پاسخ

پس شما به عنوان یک سخنران و سخنور باید از قدرت زبان بدن استفاده کنید. البته سعی نکنید زبان بدن تان را به صورت مصنوعی به شکل سخنرانان قدرتمند در آورید. اگر شما هم زیاد از واتس اپ استفاده می کنید می توانید به جای پیام های متنی ویس یا پیام صوتی ارسال کنید و هر بار صدای خودتان را گوش کنید و سعی کنید نقاط ضعف صدا و بیان خود را تقویت کنید.

محتویات و سرفصل های این دوره آموزشی

این افراد همانهایی هستند که آرامش بیشتر، پُست های بالاتر، ارتباطات مؤثرتر و ثروت بیشتری را نسبت به بقیه افراد تصاحب می کنند. البته افراد معدودی هم هستند که روی مهارت های خودشان سرمایه گذاری می کنند تا متمایز از سایر افراد جامعه باشند. فقط صحبت کردن است و بس اما اگر حقیقت ماجرا را بخواهید قسمت عمده ای از ارتباطات ما به صحبت کردن گره خورده است. فروشگاه اینترنتی لوتوس با حدود ۱۰ سال سابقه فعالیت های اینترنتی و ۸ سال سابقه در بستر فروشگاههای اینترنتی دارای سابقه درخشان در این زمینه میباشد. ما دارای نماد اعتماد الکترونیکی و تاییدیه رسانه های دیجیتال می باشیم.

متن جلسه تودیع و معارفه – آموزش سخنرانی و فن بیان – سخن سبز

در پایان دوره گواهینامه موسسه رویای صدا با اسم و امضای استاد سعید پورمحمودی (بیش از 20 سال سابقه گویندگی و اجرا در برنامه های رادیویی و تلویزیونی)، برای شما صادر می شود. با شرکت در دوره سخنوری و فن بیان ابتدا تفاوت بین صحبت کردن و سخنرانی حرفه‌ای را می‌فهمیم و یاد می‌گیریم چگونه یک متن سخنرانی حرفه‌ای بنویسیم. نحوه ساخت پاورپوینت حرفه‌ای و استفاده صحیح از آن را یاد می‌گیریم.و در نهایت با ساختن برند شخصی برای یک سخنران حرفه‌ای آشنا می‌شویم. در آموزش فن بیان و سخنرانی یکی از تمریناتی که در دوره فن بیان و سخنرانی انجام می دهیم تمرین پرتاب صداست. مخاطب فرضی را در فاصله های گوناگون از خود در نظر می گیریم و برای او سخنرانی می کنیم.

  • در عکس زیر بخشی از شرکت کنندگان دوره‌ها را می‌بینید که در حال انجام تمرین خودکار هستند.
  • اما با تمرین زیاد توانسته اند پیام خود را در سخنان شان خیلی قدرتمند و مستقیم به مخاطبین انتقال دهند.
  • نحوه آموزش به صورت تعاملی بوده به‌طوری که در طول آموزش سعی شده تا هرچه بیشتر به سوالات افرادی که در آموزش حضور دارند پرداخته‌شود.
  • امروزه فن بیان و اصول صحبت در جمع (Public Speaking)، یکی از مهارت‌های موردنیاز هر فرد در جامعه است.

فن بیان و آئین سخنوری | آموزشگاه آپادانا تبریز