مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر در تهران با ضمانت در محل تعمیر24 | سناپویان

این اعمال میتواند برای شخص غیر فنی بسیار خطرناک باشد یا حتی به خرابی و سوختن کامل خود مایکروویو منجر شود. طبیعتا یکی از روش های محافظت از این دستگاه و عدم نیاز به تعمیر مایکروفر و دیگر لوازم‌خانگی آشنایی کامل با مشکلاتی بوده که ممکن است برای آن‌ به وجود آید. پس باید در زمان استفاده از  لوازم‌خانگی مخصوصا مایکروفر همه نکات ایمنی را رعایت کنید و مطابق دستورالعمل موجود برای آن عمل کنید.

دلایل انتخاب اول بودن تابان سرویس برای تعمیر مایکروفر توسط مشتریان چیست؟

با وجود سالم بودن لامپ اشعه، اگر دستگاه تان داغ نشود، بنابراین از برد کنترل فرمانی در این رابطه صادر نمی شود. نوسانات برق در خیلی از مواقع باعث ایجاد این مشکل می گردد، این مسئله می تواند تأثیرات سوئی را بر منبع تغذیه به صورت مستقیم ایجاد نماید. مقاومت آن را تست کنید و اگر مقاومت بالاتر از 1 اهم است، آن را تعویض کنید. اگر دیود به مگنترون قدرت کافی برای گرما نمی‌دهد، آن را تعویض کنید. کثیف بودن دیواره ها، سقف و جوانب داخلی دستگاه بخاطر چربی و پسماند باقیمانده غذا دلیل جرقه می باشد.

ثبت درخواست تعمیر مایکروفر در مرکز کورنیدو چه مزایایی دارد ؟

نه، دستگاه مایکروویو در طول زمان به خوبی همان روزی که آن را خریده اید برای شما کار خواهد کرد.فقط ممکن است در بعضی مواقع با توجه به طول عمر قطعات به تعمیر مایکروویو احتیاج پیدا کنید. دلیل دیگری که می‌تواند باعث  عدم چرخش ماکروفر بشود ، ریلی زیر سینی است. این ریل برای نگه داشتن  تعادل سینی و کمک به راحت چرخیدن آن می‌باشد. سینی را جدا کنید و ریل و چرخ‌های آن‌ها را برای شکستگی، ساییدگی و آسیب دیدگی  یا خرابی بررسی کنید. در معرض پرتوهای ماکروویو  قرار گرفتن به صورت مستقیم، ممکن است باعث سوختگی های جدی شود.

مایکروویو در ابتدا در آشپزخانه های تجاری استفاده می شد، اما در حال حاضر مایکروویو در اکثر خانه ها و ادارات استفاده می شود. عیب یابی، تعویض قطعات و تعمیرات مایکروویو در محل شما و جلوی چشم شما و در همان روز انجام می شود و در اکثر موارد نیاز به انتقال تا تعمیرگاه نیست. ما نمایندگی تعمیر مایکروویو برندهای معتبر هستیم و قطعات اصلی را با نرخ شرکتی محاسبه می کنیم و به شما فاکتور خدمات ارائه می دهیم. گاهی باقیمانده چربی در دیواره آن موجب این دودو بو است .راه حل این موضوع پاک کردن با محلول جوش شیرین و آب است.

  • در صورتی که مایکروفر شما گرم نمی شود ممکن است سنسور دما یا مگنترون در دستگاه دچار مشکل شده باشند.
  • ما حتی در روزهای تعطیل از طریق فرم آنلاین و تلگرام پاسخگوی شما هستیم.
  • اگر این نشانه را در دستگاه خود مشاهده کردید فورا آن را از برق بکشید و تا زمانی که آن به خوبی تعمیر نکرده اید از مایکروفر استفاده ننمایید.
  • تمام تلاش ما در نمایندگی مایکروویو ال جی، این است که کلیه مراحل تعمیر آن را در خانه مشتریان انجام دهیم تا مراحل آن سریع‌تر انجام شود.
  • وقتی دیود اشکالی دارد، غالباً از لحاظ ظاهری سوخته به نظر نمی‌رسد.

مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر در تهران با ضمانت در محل تعمیر24 | سناپویان سنسور حرارتی خاموش یا خرابی ترموستات نیز ممکن است منجر به ایجاد این مشکل شود . جرقه زدن مایکروفر به علت سوختن دیود، قرار دادن ظروف نامناسب، آسیب دیدن قفسه داخل مایکروفر و از بین رفتن پوشش رنگ آن ایجاد می ‌شود. دقت نمایید که اگر دیواره های دستگاه صدمه دیده است، به تعمیر و ترمیم آن بپردازید و همچنین از ظروف مناسب در داخل دستگاه استفاده نمایید.