نهال انگور در ارقام مختلف و متناسب با هر شرایط اقلیمی | nahalfa

بسیاری از افراد آن را به عنوان بهترین نهال انگور؛ می‎شناسند. شما می‎توانید این انگور را پس از رسیدن برداشت کرده و به بازارهای فروش عرضه کنید. معمولاً انگور صاحبی به صورت تازه مصرف می‎شود و سود حاصل از فروش آن نیز بسیار زیاد است. باغبانان و کشاورزان انگور ردگلوب را در گروه بهترین نهال انگور؛ جای داده‎ اند. از ویژگی‎های این انگور می‎توان به مواردی همچون وارداتی بودن این انگور، حبه درشت بودن، شیرین و خوشمزه بودن آن اشاره کرد.

انگور بلک سیدلس، یکی دیگر از خوش خوراک های بازار میوه:

این رقم یکی از شناخته شده ترین ارقام انگور است که منشاء آن ایران است و عمر اقتصادی این رقم بیشتر از 100 سال می باشد. این رقم از ارقام ترکیه به شمار می رود که حبه های آن دانه دار، گوشتی و بزرگ است، طعم و رنگی عالی داشته و بسیار بازار می باشد. همانطور که از نام این رقم پیداست، ظاهر آن به صورت باریک و نوک تیز است و رنگ حبه ها سیاه مایل به قرمز است که طعم شیرینی نیز دارد. انگور شامپاین به دلیل داشتن طعم فوق‌العاده شیرین و متمایزش، به صورت تازه در انواع دسر و سالاد نیز استفاده می شود. جهت خرید انواع نهال با کارشناسان نهالستان در تماس باشید. به طوری که در هر 100 گرم انگور تازه 67 و در 100 گرم کشمش 268 کیلوکالری انرژی وجود دارد.

خرید نهال انگور ریش بابا:

باردهی بسیار مناسبی دارد و از دومین سال پس از کاشت باردهی خود را آغاز می نماید. بازدهی بالای این رقمانگورموجب شده بیشتر مورد استقبال باغداران قرار گیرد. این رقمانگوربازدهی مطلوب را داشته باشد،البته این مناطقانگوررا به روش دیم می کارند. این رقمانگوریکی از گونه های خارجی و کمیاب می باشد که طعم خاصی دارد . ایندرختنسبت به ارقام دیگر دیر تر برداشت میشود،اواسط مهر زمان برداشت این رقم می باشد.

نهال انگور در ارقام مختلف و متناسب با هر شرایط اقلیمی | nahalfa

انگور وایت کارنت به صورت خوشه ای رشد می کند و حبه ها کنار یکدیگر ترکیب بسیار جذابی دارند . این نهال به صورت وارداتی به کشور وارد شده و به لحاظ ظاهری بسیار خاص می باشد و طعم رنگ متفاوتی هم دارد. اینارقام دیررس انگور ها، می باشد و حبه هایی ریز با وزن کم دارد و اندازه آنها تخم مرغی و کشیده می باشد.

خرید نهال انگور برای چه استان‌هایی پرسود است

و اگر کمبود بارش باشد زمان رشد انگور باید 3 الی 4 نوبت حتما تاکستان آبیاری نهال فا شود. ناگفته نماند بارندگی در زمان گلدهی باعث عدم گرده افشانی و ریزش گل‌ خوشه‌ها می‌شود و در زمان برداشت نیز باعث پوسیدگی و ترک خوردگی حبه‌ها می‌شود. توجه داشته باشید اثرات مخرب این بارندگی‌ها در تاک‌های خوابیده بیش‌تر از سیستم های داربستی می‌باشد. اما امروزه به دلیل کمبود بارندگی در فصل تابستان، تاکستان‌ها اغلب به آبیاری نیاز پیدا کرده‌اند.

  • این نوع انگور به دلیل پوست نازکی که دارد به راحتی شکسته می شود.
  • بر پایه پیوندی و قلمه بوده، به خاطر مقاومت بالایی که از خود نشان می‌دهد در بین کشاورزان مخصوصاً در مناطق کوهستانی و سرد خاستگاه ویژه‌ای پیدا کرده است.
  • با شنیدن نام انگور؛ یا همان Grape شما به یاد سلامت قلب و پایین آمدن فشار خون و بسیاری دیگر از خواص بی نظیر این میوه ی پر برکت خواهید افتاد.
  • آنچه برای احداث باغ انگور ضروریت داشت از صفر تا صد خدمت شما عزیزان توضیح داده شده باز هم برای اطلاعات بیشترکارشناسان ما در خدمت شما بزرگواران می‌باشند.
  • از طرفی خرید نهال انگور؛ در شرایط آب و هوایی معتدل به خوبی رشد می کند لذا در اغلب مناطق ایران قابل کشت است.